1.Konnichiwa
2.Páči sa ti na tomto blogu?
3.Keby si mala blogu dať bod za desing aký by si dala?(Oznámkuj ako v škole)
4.Kolko máš najlepších kamarátov?
5.Tvoja naj skupina?
6.Ktorú pesničku si teraz najviac spievaš?
7.Poznáš ma osobne?
8…
The world behind my wall♥
1.Konnichiwa
2.Páči sa ti na tomto blogu?
3.Keby si mala blogu dať bod za desing aký by si dala?(Oznámkuj ako v škole)
4.Kolko máš najlepších kamarátov?
5.Tvoja naj skupina?
6.Ktorú pesničku si teraz najviac spievaš?
7.Poznáš ma osobne?
8…
For CrAzY SeRiOnQuA
For Lady Jane:
For Minami:
For Ayame-chan:
For Domča:
For Kikkawa:
Dúfam že sa vám budú aspoň trochu páčuť bo som na na nich dosť natrápila.Však napíšte váš názor^^
Ospravedlňujem sa za meškanie….dufam že sa ti bude páčiť^^(PS. Veronikin blog nájdete TU <http://tokiobanda.blog.cz/> )
Ahojte ludia!!Veľmi vám ďakujem za návštevnosť(ako vidíte na počítadle čisla stále stúpajú^^)som rada že sem chodí tak veľa ľudí ale na polovici článkov mi to ukazuje:Přidat komentář.Čo znamená že tam žiaden komentár nieje.A ja by som chcela…
Po dlho uvažovaní som sa rozhodla robriku Harajuku premenovať na Japan,rubriku Love premenovať na Oznamy a rubriku Blbosti premenovať na Ostatné.Prečo?Pretože nechcem mať vela rubrík a tím že by sm se pridala ďalšie tri rubriky by som blogu moc…
Čas : 13:08
Datum : 17.10
Co bylo včera? Piatok
Co je dneska? Sobota
Co bude zítra? Nedela
Co bude v neděli? Nuda XD
Copak vyvádíš?Chatujem
Na co koukáš? na monitor
Jak je ti? Ujde to
Jsi uvolněn(a)? JJ
Bezva, takže můžeme pokračovat…
Ahoj moje drahé SBnka a všetci čo chodia na tento blog.Moje SB poprosím aby mi napísali kedy majú narodeniny aby som tu len tak nepostávala a urobila im diplom^^ Ďakujem predom.