Bleskovka 4(neplatí)

1.Konnichiwa

2.Páči sa ti na tomto blogu?

3.Keby si mala blogu dať bod za desing aký by si dala?(Oznámkuj ako v škole)

4.Kolko máš najlepších kamarátov?

5.Tvoja naj skupina?

6.Ktorú pesničku si teraz najviac spievaš?

7.Poznáš ma osobne?

8…

Čo je to s vami?!

Ahojte ludia!!Veľmi vám ďakujem za návštevnosť(ako vidíte na počítadle čisla stále stúpajú^^)som rada že sem chodí tak veľa ľudí ale na polovici článkov mi to ukazuje:Přidat komentář.Čo znamená že tam žiaden komentár nieje.A ja by som chcela…

Doležité!!

Po dlho uvažovaní som sa rozhodla robriku Harajuku premenovať na Japan,rubriku Love premenovať na Oznamy a rubriku Blbosti premenovať na Ostatné.Prečo?Pretože nechcem mať vela rubrík a tím že by sm se pridala ďalšie tri rubriky by som blogu moc…

Reťazák 4

Čas : 13:08

Datum : 17.10

Co bylo včera? Piatok

Co je dneska? Sobota

Co bude zítra? Nedela

Co bude v neděli? Nuda XD

Copak vyvádíš?Chatujem

Na co koukáš? na monitor

Jak je ti? Ujde to

Jsi uvolněn(a)? JJ

Bezva, takže můžeme pokračovat…