Triedenie SB

AhojiQ taakže rozhodla sm roztridiť ´všetky moje SB aby ste vedely na čom ste=)

-Najkrajšie lasky

-Je to s vami v poho=)

-Viac píšte….

* ♥ilon-SB♥ <http://zwillingekaulitz.blog.cz/> –
* ♥Billinka-SB♥ <http://www.billiskuv.blog.cz…

Reťazák 3

Máš rád/a zmrzliny? ano A jaká je tvá oblíbená příchuť? jablková a kávová No to je náhoda, moje taky! 🙂 neverííím=p Kdyby sis mohl/a vymyslet vlastní příchuť zmrzliny, jakou chuť by měla? hmm…tiramisu(taka už ekzistuje nie?) Baví tě tenhle…