Dúfam že sa ti páči=*
Klikni sem
The world behind my wall♥
Nie že by som niak mega počúvala Miley Cyrus(vlastne toto je prvá pesnička čo som od nej počula)ale táto pesnička sa jej podarila…fakt!
A tu je preklad:Asi by som to nemala povedať
ale občas sa zľakem
keď myslím na minulý
vťah ktorý sme mali…
ARIGATOOO!
CHCEŠ NIEČO ZAŽIŤ?KLIKNI ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
http://charlie-ninja.blog.cz/
<http://img.enter4u.eu/04d5ba.jpg>
<http://img.enter4u.eu/4aa4e50fbb66b5a3d7a395dyj0850a.jpg>
JSI POHODOVÝ ČLOVEK? HEH NO DOCELA
Přátelskej? Iba k tomu kto si to zaslúži=p
Myslíš že by se s tebou v Anime rozumněli? Viem=)
Na co právě myslíš? Na to že musím WC
Jsi zamilovaný/á? JJ jeho meno sa začína na…nepoviem!Ale končí sa na L
Taaakže je to tu zas!Neprešly ani dva roky a užma zase napadlo lepšie meno než som použivala doterazXD To meno je:Miwako.Velmi sa mi to páči.Napíšte do komentov čo si o tom myslíte ok?=)
Adoptovaný chibíci:Hinata(9) a Sasuke(1)
"Rodič":Kagura
Deň adoptovania:7.9.2008
GRATULUJEME
AAAACH jaj škola!Prázdniny ubehly tak rýchlo že som si to ani nestačila uvedomiť!Ale…aj sa tam docela teším.A vy?Napíšte do komentov čo si o otm myslíte.=)