Opsravedlňujem sa za vzhlad blogu.Blog je momentálne v rekonštrukcíí.Ďakujem za pochopenie
Moja chiméra
<
Feed Me! <http://www.valenth.com/feed/167497>
Adopted from Valenth <http://www.valenth.com/>
Ahoj ľudia adoptovala som si chimérku(aleb ako sa to píše)tak jej prosím dajte napapať.Ďakujem
Miwako-chan
Diplomky Za Bleskovku(Téma:Rozne
(Správa pre Toničku:velmi,velmi VELMI sa ospravedlňujem za tú pravopisnú chybu prosím prepáč ale ked som to robila vobec som si to neuvedomila=/ )
uff to bola fuškaXD.Robiť 10 diplomov to nieje sranda ľudia takže ak sa chcete vyhnúť kolapsu robte…
Prosím o hlas ešte raz!!!
Mno…myslím že dva články lepšie než jeden….takže ak za mňa chcete hlásnuť tak prosím kliknite na ikonku:A ešte raz veľmi ďakujem každému kto mi dal hlas
Prosím o hlas!!!
Hallo,hallo ľudia!Som v SONB tak poprosím o čo najviac hlasov.Ďakujem každému kto za mňa hlasne.Fakt danke^^(Hlásnuť zamňa možeš na tomto odkaze:http://anime-shizuku.blog.cz/0810/1-kolo-sonb )fakt vám budem velmi vdačná!!