Moja chiméra

<
Feed Me! <http://www.valenth.com/feed/167497>
Adopted from Valenth <http://www.valenth.com/>

Ahoj ľudia adoptovala som si chimérku(aleb ako sa to píše)tak jej prosím dajte napapať.Ďakujem

Miwako-chan

Prosím o hlas!!!

Hallo,hallo ľudia!Som v SONB tak poprosím o čo najviac hlasov.Ďakujem každému kto za mňa hlasne.Fakt danke^^(Hlásnuť zamňa možeš na tomto odkaze:http://anime-shizuku.blog.cz/0810/1-kolo-sonb )fakt vám budem velmi vdačná!!