Dúfam že sa ti páči☺
Čo práve robím(nudím sa tak píšem článokXD)
Taaakže sedím na postely,píšem článok a desne sa nudím….Je u nás Ewka a so segrou kukajú ,,Jenoducho sexy,,no proste nuda.Dneska sa nič úžasné nestalo(jediné čo sa stalo bolo že som konečne uvarila normáĺne palacinky,väčšimou to býva len kôpka…
Super článok o EMO
Pozér:
Pravý emař:
* stráví před odchodem z domu víc jak 15 minut v koupelně
* bez upravených vlasů a nalíčených očí by nešel ani s odpadkovým košem
* používá jakékoliv hygienické přípravky a je mu to fuk, hlavně když splňují svůj účel…
Naj pesničky^^
Tokio hotel-Vergessene kinder
Avril Lavigne-Innonence
Jigoku Shoujo-Opening
Spiral-Opening
Simple Plan-Welcome to my life
Sorry=)
Sorry dlho som tu nebola lebo som bola v tabore ale kamoška to tam vsetko fotila tak sem dam aj fotky z toho=).
Bleskovka
Je tu prvá bleskovka!Do komentarov napis aj čo chceš na diplom a svoju prezívku.
1.Ako sa máš?
2.Tvoje naj jedlo.
3.Si baba /chalan?
4.Prečo by si mal/a vihrať?
5.Kolko máš rokov?
6.čo podla teba znamená japonské slovo SAYONARA?
7.čús!!!!