Sorry ale na Chojiho neboly skoro žiadne obrazky takže ich tu bude len pár…
Harajuku
Harajuku je štýl ktorý (zatia)(mislim že)ekzistuje iba v Japonsku.Mne sa tento štýl velmo lúbi.Je to tak krásne originálne=)
Emo
Emo je pocit
Emo je emócia
Emo je krása
Emo je tradícia
Emákov si treba vážiť
Keď si emo musíš sa snažiť
Emáci nie sú ľudia
Ľudia sa stále nudia
Emo nie je osamelosť
Emo je zmysel života
Emo je svet
Emo je nádherná temnota
A vy ostatní…
Celá pravda o emo
Volakedy bol emo iba štýl muziky.No po čase začali ludia tomu hovorit aj štýl obliekania.A tak sa to celé začalo.Ale potom prišiel niekto stim že emo sa obliekaju do čierna na to aby zakrily krv a slzy a nosia potitka na to aby zakrily rezne rany…
Naj ludia
Naj ludia:
1.miesto:Therry
2.miesto:Juro,Evka
3.miesto:Mislim ze Viki a Toni
4.miesto:Hm…
5.miesto:Hm…este si premyslim…